Servis, opravy kopírek a tiskáren Canon, RICOH, Rex-Rotary

Začíná Vaše tiskárna, kopírka, multifunkční zařízení, nebo fax zlobit nebo již vypovědělo službu úplně? V tom případě kontaktujte náš servis na čísle 257 315 732 nebo na emailové adrese servis@copyservis.cz. Dispečerky Váš požadavek zpracují a zajistí rychlý servisní zásah.

Servis Canon produktů a výrobků dalších značek – nabízené služby:

- zajišťujeme běžný servis a opravy kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení a faxů Canon a Rex Rotary. Servisní služby si můžete objednat kdykoliv v případě Vaší potřeby.

- SZ neboli servisní smlouva (výhodnější podmínky pro servisní zásah, bez jakýchkoliv paušálních poplatků).

- SMZ servisní materiálová smlouva (veškeré provozní náklady jsou rozpočítány do ceny jedné strany výtisku.) SMZ je výhodná pro ty, kteří přenechají starost o zařízení a tisky nám. Takový zákazníci chtějí platit jen za skutečně vyhotovené tisky a využívat výhody neomezené záruky na zařízení po celou dobu smluvního vztahu.

 Specializujeme se na servis výrobků Canon a produktů od značek RICOH, Rex-Rotary, Gestetner a Nashuatec. Důkazem kvality jsou akreditace společnosti COPY SERVIS známkou Canon Acredited Partner Premier a Rex-Rotary servis partner, což jsou nejvyšší certifikace pro ČR.

Servisní ceník

Vážení zákazníci, od 1. září 2011 jsme přistoupili na Vaše požadavky a upravili jsme ceník servisních prací, aby  byl pro Vás přehlednější a jednodušší. Toho jsme dosáhli tak, že nerozlišujeme opravu, servis  a instalaci mezi stroji analogovými a digitálními, mezi stroji černobílými a barevnými, mezi zařízeními jednoúčelovými a multifukčními, tj. snížili jsme počet servisních ceníkových sazeb. Zároveň nám nová konstrukce ceníku umožňuje, abychom Vás už při objednání opravy, servisního zásahu dokázali informovat o konečné ceně práce. Ceník je konstruován v úkolové sazbě, tzn., že technik při svém výkonu není limitován časem stráveným u zákazníka a ten se nemusí obávat zvýšených nákladů při časově náročnějších opravách.  

Věříme, že tato změna bude pro Vás přínosná a přinese pozitivní dopad do naší oboustranné spolupráce.

S pozdravem,
ing. Jaroslav Krameš
jednatel COPY SERVIS spol. s r.o.

Do ceníku servisních služeb můžete nahlédnout zde...

Pro více informací ohledně servisu Canon a Rex Rotary a oprav kopírek nebo tiskáren nás kontaktujte na tel.: 257 315 732, nebo e-mailem na adrese: servis@copyservis.cz


Servis Canon a Rex Rotary tiskáren Rychlý servisní zásah při problémech s výrobky Canon či Rex Rotary zajistí náš dispečink.

Dispečink pro servis Canon a Rex Rotary tiskáren, kopírek či multifunkčních zařízení.

copyservis

E-shop: +420 257 326 011
Obchodní oddělení: +420 257 315 732

E-mail: e-shop@copyservis.cz
Adresa: Štefánikova 43, Praha 5 - Smíchov

Copyright © COPY SERVIS spol. s r.o.

Tvorba e-business B2B Winternet s.r.o.