Přihlášení | Registrace

AKTUALITY


i-SENSYS X 1440 – univerzální řada černobílých tiskáren a multifunkcí.

15. listopadu 2023

Přidávání nových funkcí do zařízení a neustálé vylepšování probíhá takřka neustále. Důkazem toho je i v těchto dnech nově představená řada zařízení i-SENSYS X 1440. Jedná se o přímého nástupce velmi oblíbené řady X 1238 a zahrnovat bude dva modely tiskáren i-SENSYS X 1440Pr a i-SENSYS X 1440P a dva modely multifunkčních zařízení i-SENSYS X 1440i a i-SENSYS X 1440iF.

Mezi důležitá vylepšení patří například navýšení rychlosti z 38 str. / min. na 40 str./ min. S úpravou tiskového engine souvisí nový typ toneru T13 (s výtěžností 10 600 stran). Vizuálně došlo ke zmenšení zařízení a posunutí displeje, díky čemuž nevyčnívá ze strany z půdorysu zařízení. Z významných parametrů, které zvyšují užitnou hodnotu, došlo ke zrychlení skenování až na 80 obrazů za minutu při barevném skenování. Poslední unikátní vlastnost, která je nově integrována, je podpora Remote Operation Viewer. Jedná se o prvního zástupce v kategorii stolních zařízení s displejem 12,7 cm.

           


Dopad nedostatku polovodičů na spotřební materiál pro multifunkční tiskárny Canon

10.ledna 2022

Vzhledem k přetrvávajícímu celosvětovému nedostatku polovodičových součástek se společnost Canon v současné době potýká s problémy při zajišťování specifických elektronických součástek, které jsou používány ve spotřebních produktech pro laserové multifunkční tiskárny (MFP). Tyto součásti provádějí takové funkce, jako je detekce zbývajícího množství toneru.

Aby vám společnost Canon zajistila nepřetržitou a spolehlivou dodávku spotřebního materiálu, rozhodla se dodávat spotřební produkty bez polovodičových součástek až do obnovení běžných dodávek. Používání spotřebního materiálu bez elektronických součástek sice nemá negativní dopad na kvalitu tisku, ale mohou být ovlivněny některé pomocné funkce, jako je schopnost detekovat zbývající množství toneru.

Více informací k této problematice naleznete v tomto článku.


Příručka pro zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800

15.listopad 2021

Víme, že se potřeby našich zákazníků mění. Naše pracovní prostředí prochází stále většími změnami a hybridní způsob práce se stává novou realitou. Naše řada imageRUNNER ADVANCE DX C5800 je novou generací chytrých multifunkčních zařízení, která vám poskytnou nástroje k prosperitě v neustále se měnícím prostředí. Zařízení, která jsou založena na naší oceňované řadě imageRUNNER ADVANCE, využívají nejmodernější technologii k tomu, aby vám umožnila urychlit digitální transformaci a zvýšit produktivitu. To vše prostřednictvím výjimečně snadného ovládání.

Příručka pro zařízení Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800

Vše, co potřebujete vědět o chytrém multifunkčním zařízení Canon řady imageRUNNER ADVANCE DX naleznete zde.


Udržitelnost – snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon

25.září 2021
 
Japonský koncept Kyosei, který znamená „společně žít a pracovat pro dobro všech“, stojí za vším, co ve společnosti Canon děláme. To zahrnuje převzetí odpovědnosti za náš dopad na planetu využitím silného rámce systémů, procesů a zásad ke snížení naší environmentální stopy.
 
Snížení dopadů na životní prostředí na minimum se společností Canon
 
Snižte svůj dopad na planetu tím, že provedete jednoduché kroky, které skutečně mají smysl! Více informací v článku zde.
 

Odvětví pronajímání kancelářské techniky. Výhled na příštích pět let.

15.dubna 2021

Očekává se, že odvětví pronajímání a vypůjčování kancelářské techniky v Evropě bude během následujících pěti let růst. Přestože pandemie přinesla ekonomické výzvy, podle předpovědí trh bude růst složenou roční mírou nad +3,4% během příštích pěti let. (IBIS World)

Důležitost odvětví pronajímání kancelářské techniky

Trh pronajímání kancelářské techniky spočívá v pronajímání a leasingu tiskáren a kopírek. Tiskárny a kopírky vždy zůstanou jedním ze základních prvků vybavení kanceláře pro snadný provoz podnikání. Jelikož investice do kancelářské techniky většinou obnáší významný kapitálový výdaj, podniky se mohou obracet k nákladově efektivnějším alternativám.


Firmy dávají přednost pronajímání tiskárny před její koupí či leasingem. 

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak získat tiskárnu či kopírku, je si ji jednoduše pronajmout. Pro většinu přínosy pronájmu převažují nad koupí zařízení. Ale hlavně, fixní měsíční náklad nájmu umožňuje podnikům předvídat své výdaje a přesně plánovat své rozpočty. Firmy mohou takto budovat svou bonitu a vyrovnávat své peněžní toky každý měsíc. 


 

Canon Gold Partner
Ricoh service partner

Sídlo: COPY SERVIS spol. s r.o.
Štefánikova 43
150 00 Praha 5 - Smíchov

© 2016 COPY SERVIS
e-business B2B Winternet s.r.o.
Design © 2016 LOGOFOGO