Přihlášení | Registrace

Inteligentní skenování Scan2X

 

Inteligentní skenovací software bez zbytečné složitosti. Soustřeďte se na své podnikání a zachycování dokumentů nechte na Scan2x. Pokročilá technologie automaticky použije správná nastavení, rozpozná klíčová data a přenese je, takže jde o ideální řešení pro optimalizaci efektivity bez nutnosti učit se něco navíc.

Vynikající jednoduchost - rozhraní na bázi ikon umožňuje intuitivní používání, zatímco automatické procesy okamžitě rozpoznají dokumenty, vyberou správná nastavení a extrahují požadované informace.

Jemné vyladění pracovního postupu - propracovaná technologie rozpozná všechny druhy dokumentů a zajistí zcela flexibilní řešení, které umožňuje software přizpůsobit konkrétním potřebám vašeho podniku.

Úplná transparentnost - zabezpečení, dodržování předpisů a odpovědnost jsou na prvním místě: kód PIN pro každého uživatele, volitelné swipe karty nebo čtečka otisků prstů pro zodpovědnou a bezpečnou dokumentaci.

 

Podívejte se jaké možnosti Scan2X přináší 

 


Inteligentní skenovací software Scan2X

Efektivní digitalizace a následné vytěžení dat ze vzdáleného připojení. Odbourejte administrativu a pracujte bezchybně.


Zpracování dodacích listů a faktur

Opakované administrativní činnosti způsobují nejvyšší chybovost. Inteligentní software dokumenty oskenuje a správně zapíše data, se kterými vaše systémy potřebují pracovat.


Vytěžení čárových a QR kódů

Řešení vyhledá, nastaví a převede obrazové informace z kódů tak, abyste je mohli přesně vytěžovat.


Skenování pasů

Získání citlivých informací z pasů jejich vytěžení s zpracování v souladu s GDPR je důležité pro hotely nebo státní správu


Skenování občanských průkazů a ID karet

Prověření osobních dat z identifikačních karet a jejich bezpečné uložení probíhá v bezkontaktním režimu. Ověření pravosti dokladů provádí systém.


S detailními funkcemi tohoto softwaru Vás můžeme seznámit v předváděcím centru, které se nachází v sídle naší společnosti.

Pro více informací kontaktuje naše obchodní oddělení

tel.: 257 315 732
e-mail: prodej@copyservis.cz

 

Canon Gold Partner
Ricoh service partner

Sídlo: COPY SERVIS spol. s r.o.
Štefánikova 43
150 00 Praha 5 - Smíchov

© 2016 COPY SERVIS
e-business B2B Winternet s.r.o.
Design © 2016 LOGOFOGO