Přihlášení | Registrace

VELKÝ FORMÁT? VELKÁ ODMĚNA!

K nákupu či pronájmu vybraných velkoformátových zařízení a multifunkčních plotrů značky Canon od nás nyní získáte jako poděkování hodnotný poukaz do sítě restaurací Ambiente v hodnotě až 3.000,- Kč. 

Na jaké produkty se akce vztahuje?

Akce platí na všechny produkty označené barevným logem kuřete, přičemž jednotlivé částky uvedené v logu označují hodnotu poukazu Ambiente, kterou při nákupu (pronájmu) velkoformátového produktu získáte. 

    

Při pořízení plotru v ceně do 49.999,- Kč bez DPH získáte poukaz na 1.000,- Kč, u zařízení v ceně 50.000,- Kč až 99.999,- Kč bez DPH poukaz v hodnotě 2.000,- Kč a u plotrů v hodnotě 100.000,- Kč a vyšší obdržíte poukaz v hodnotě 3.000,- Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání poukazu?

Poukaz obdržíte k vybraným velkoformátovým strojům společnosti Canon, které zakoupíte (či si pronajmete) u naší společnosti v období od 1. září 2018 do 31. března 2019. Podmínkou získání poukazu je úhrada kupní ceny zařízení (či podpis smlouvy o pronájmu) a dále pak odborná instalace zařízení provedená pracovníky společnosti COPY SERVIS spol. s r.o.

Kde mohu poukaz uplatnit?

Ať již máte raději českou klasiku, divokou brazilskou jízdu nebo podmanivou Itálii, z bohaté nabídky sítě Ambiente si jistě vyberete. Do rodiny podniků Ambiente patří kavárna Café Savoy, dvě Pastacaffé, italské restaurace Pasta Fresca a Pizza Nuova, brazilské restaurace Brasileiro a české hospody Lokál. Dále řeznictví Naše maso a nejnovější přírůstky Eska, vinný bar Bokovka a cukrárna Myšák. Více informací naleznete na stránkách Ambi.cz

 

Canon Accredited Partner
Rex Rotary service partner

Sídlo: COPY SERVIS spol. s r.o.
Štefánikova 43
115 00 Praha 5 - Smíchov

© 2016 COPY SERVIS
e-business B2B Winternet s.r.o.
Design © 2016 LOGOFOGO

kancelář v kostce COPY SERVIS - kancelář v kostce