Přihlášení | Registrace

Servis KOPÍREK, TISKÁREN, multifunkcí a Plotrů Canon a Ricoh

Začíná Vaše tiskárna, kopírka, plotr, multifunkční zařízení či fax zlobit nebo již Vaše zařízení vypovědělo službu úplně? V tom případě nás kontaktujte! Váš požadavek zpracujeme a zajistíme rychlý servisní zásah.

Nabízené služby

Zajišťujeme běžné opravy a servis kopírek, tiskáren, plotrů, multifunkčních zařízení a faxů Canon, Ricoh a Rex Rotary. Servisní služby si můžete objednat kdykoliv v případě Vaší potřeby.

SZ neboli servisní smlouva - výhodnější podmínky pro servisní zásah bez jakýchkoliv paušálních poplatků.

SMZ neboli servisní materiálová smlouva - veškeré provozní náklady jsou rozpočítány do ceny jedné strany výtisku. SMZ je výhodná pro ty, kteří přenechají starost o zařízení a tisky nám. Takoví zákazníci chtějí platit jen za skutečně vyhotovené tisky a využívat výhody neomezené záruky na zařízení po celou dobu smluvního vztahu.

Specializujeme se na servis produktů Canon, Ricoh, Rex Rotary a dalších značek. Důkazem kvality jsou akreditace společnosti COPY SERVIS známkou Canon Accredited Partner Premier a Rex Rotary Service Partner, což jsou nejvyšší certifikace pro ČR.

Servisní ceník

Od 1. září 2011 jsme upravili ceník servisních prací tak, aby byl pro Vás přehlednější a jednodušší. Toho jsme dosáhli tím, že u oprav, servisních zásahů a instalací nerozlišujeme mezi stroji černobílými a barevnými, mezi zařízeními jednoúčelovými a multifukčními, tj. snížili jsme počet servisních ceníkových sazeb. Zároveň nám nová konstrukce ceníku umožňuje, abychom Vás už při objednání opravy nebo servisního zásahu dokázali informovat o konečné ceně práce. Ceník je konstruován v úkolové sazbě, tzn., že technik při svém výkonu není limitován časem stráveným u zákazníka a ten se nemusí obávat zvýšených nákladů při časově náročnějších opravách.

Věříme, že tato změna bude pro Vás přínosná a přinese pozitivní dopad do naší oboustranné spolupráce.

Servisní podpora, ovladače

Ovladače Canon pro tiskárny, kopírky, multifunkce, plotry, skenery, fotoaparáty a kamery Canon.

Uživatelské příručky Canon pro tiskárny, kopírky, multifunkce a faxy Canon.

Ovladače Ricoh pro tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení.

Ovladače Rex Rotary pro tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení.
TÉMATA: servis kopírek, servis kopírek Praha, servis kopírek Smíchov, servis kopírek Canon, servis kopírek Ricoh, servis kopírky, servis kopírky Praha, servis kopírky Smíchov, servis kopírky Canon, servis kopírky Ricoh, oprava kopírek, oprava kopírek Praha, oprava kopírek Smíchov, oprava kopírek Canon, oprava kopírek Ricoh, servis tiskáren, servis tiskáren Praha, servis tiskáren Smíchov, tiskáren kopírek Canon, servis tiskáren Ricoh, servis tiskárny, servis tiskárny Praha, servis tiskárny Smíchov, servis tiskárny Canon, servis tiskárny Ricoh, oprava tiskáren, oprava tiskáren Praha, oprava tiskáren Smíchov, oprava tiskáren Canon, oprava tiskáren Ricoh

Chcete opravit kopírku nebo tiskárnu?
Kontaktujte nás!

Alena Míková
telefon: 257 315 732, 257 315 531
e-mail: servis@copyservis.cz

Objednávka servisu

Zde si můžete objednat servisní zásah. Vyplňte tento formulář a náš dispečink vám zavolá.

Označená pole (*) jsou povinná.

Canon Accredited Partner
Rex Rotary service partner

Sídlo: COPY SERVIS spol. s r.o.
Štefánikova 43
115 00 Praha 5 - Smíchov

© 2016 COPY SERVIS
e-business B2B Winternet s.r.o.
Design © 2016 LOGOFOGO

kancelář v kostce COPY SERVIS - kancelář v kostce