Přihlášení | Registrace

Servis KOPÍREK, TISKÁREN, multifunkcí a Plotrů Canon a Ricoh

Začíná Vaše tiskárna, kopírka, plotr, multifunkční zařízení či fax zlobit nebo již Vaše zařízení vypovědělo službu úplně? Potřebujete zajistit okamžitý servis kopírek či opravu Vašeho plotru nebo tiskárny? V tom případě nás kontaktujte! Váš požadavek zpracujeme a zajistíme rychlý servisní zásah.

Nabízené služby

Zajišťujeme běžné opravy a servis kopírek, tiskáren, plotrů, multifunkčních zařízení a faxů Canon, Ricoh a Rex Rotary. Servisní služby si můžete objednat kdykoliv v případě Vaší potřeby.

SZ neboli servisní smlouva - výhodnější podmínky pro servisní zásah bez jakýchkoliv paušálních poplatků.

SMZ neboli servisní materiálová smlouva - veškeré provozní náklady jsou rozpočítány do ceny jedné strany výtisku. SMZ je výhodná pro ty, kteří přenechají starost o zařízení a tisky nám. Takoví zákazníci chtějí platit jen za skutečně vyhotovené tisky a využívat výhody neomezené záruky na zařízení po celou dobu smluvního vztahu.

Specializujeme se na servis kopírek, tiskáren, multifunkcí a plotrů Canon, Ricoh, Rex Rotary a dalších značek. Důkazem kvality jsou akreditace společnosti COPY SERVIS známkou Canon Accredited Partner Premier a Rex Rotary Service Partner, což jsou nejvyšší certifikace pro ČR.

Servisní ceník

Od 1. září 2011 jsme upravili ceník servisních prací tak, aby byl pro Vás přehlednější a jednodušší. Toho jsme dosáhli tím, že u oprav, servisních zásahů a instalací nerozlišujeme mezi stroji černobílými a barevnými, mezi zařízeními jednoúčelovými a multifukčními, tj. snížili jsme počet servisních ceníkových sazeb. Zároveň nám nová konstrukce ceníku umožňuje, abychom Vás už při objednání opravy nebo servisního zásahu dokázali informovat o konečné ceně práce. Ceník je konstruován v úkolové sazbě, tzn., že technik při svém výkonu není limitován časem stráveným u zákazníka a ten se nemusí obávat zvýšených nákladů při časově náročnějších opravách.

Věříme, že tato změna bude pro Vás přínosná a přinese pozitivní dopad do naší oboustranné spolupráce.

Servisní podpora, ovladače, konfigurátory

Ovladače Canon pro tiskárny, kopírky, multifunkce, plotry, skenery, fotoaparáty a kamery Canon
Uživatelské příručky Canon pro tiskárny, kopírky, multifunkce a faxy Canon
Ovladače Ricoh pro tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení
Ovladače Rex Rotary pro tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení
Konfigurátor kopírovacích strojů Canon imageRUNNER
Konfigurátor tiskáren a mulltifunkcí Canon i-SENSYS
Konfigurátor skenerů Canon imageFORMULA
Konfigurátor zařízení Ricoh

Chcete opravit kopírku nebo tiskárnu?
Kontaktujte nás!

Alena Míková
telefon: 257 315 732, 257 315 531
e-mail: servis@copyservis.cz

Objednávka servisu

Zde si můžete objednat servisní zásah. Vyplňte prosím tento formulář a náš dispečink Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat.

Označená pole (*) jsou povinná.

Canon Accredited Partner
Rex Rotary service partner

Sídlo: COPY SERVIS spol. s r.o.
Štefánikova 43
115 00 Praha 5 - Smíchov

© 2016 COPY SERVIS
e-business B2B Winternet s.r.o.
Design © 2016 LOGOFOGO